Італійський посуд

Сортування
Фільтри

LIRO пропонує господарка порцеляновий посуд від найкращих виробників Італії. Наш справжній та вишуканий італійський фарфор буде прикрасою не тільки для будь-якого свята, а й для повсякденних чаювань.

італійський фарфор liro

Як відрізнити вишуканий дорогий екземпляр від підробки? Магазин посуду Ліро радить звертати увагу на такі аспекти, оскільки різницю між елітним та гарним фарфором помітно неозброєним оком.

готово Елітний фарфоровий посуд найвищого ґатунку має кристально чистий білий колір.
готово Крім того, він повинен бути настільки прозорим, що малюнок має просвічуватися на світі.
готово Також оригінальний італійський посуд для кухні повинен бути міцним, абсолютно чистим і без найменших дефектів і вкраплень.

Італійський посуд – чому він став еталоном шарму та вишуканості?

Італійський кухонний посуд із фарфору має довгу історію. Найраніша європейська порцеляна була виготовлена у Флоренції між 1575 і 1587 роками під патронажем Франческо I Медічі, великого герцога Тоскани.

Порцеляна не вироблялася в Італії до початку вісімнадцятого століття. Крістоф Конрад Хунгер разом із Франческо Вецці заснував фарфорову мануфактуру у Венеції. Хунгер передав два секрети виробництва фарфору, відомого як аркан: доступ до каоліну та його знання квітів. З того часу італійський посуд набув репутації прикладу високоякісного та уточненого виробу.

купити італійський посуд ліро

Ми пропонуємо наступні категорії на вибір:

готово Чашки вишуканий посуд італійський у пастельних кольорах, орнаментом в етно-стилі, авангардними фігурами, зображенням квітів та рослин;
готово Чайний набір – тепер ваші чашки, тарілки, цукорниці, молочники та цукорниці будуть витримані в одному оригінальному стилі;
готово Італійські тарілки матові, у ніжних тонах, з геометричними візерунками та квітковими розписами – італійський посуд кераміка на будь-який смак!
готово Салатники – цей італійський посуд купити можна у вигляді емальованого білого виробу з темним обідком.
готово Тортовницівишуканий італійський фарфор купити, що дозволяє нарізати та подавати солодкі страви до новорічного столу.
готово Піализ квітковими, тропічними візерунками, абстрактними формами та яскравими однотонними виробами. Також ви у нас можете купити порцеляновий посуд у формі казкових персонажів.
готово Блюдо фарфорові вироби, що відливають блиском, доступні в однотонних і флористичних кольорах.

Для того, щоб купити керамічний посуд, який відрізняється справжньою вишуканістю та майстерністю виконання, слідкуйте за нашими оновленнями асортименту.

Чому рішення придбати італійський посуд LIRO збагатить ваш інтер'єр?

Коштовна порцеляна з абсолютно гладкою блискучою поверхнею відмінно вписується в інтер'єр і надає йому шарму. Однак, також важливо розрізняти китайську та європейську порцеляну. У Китаї найціннішим вважається посуд ручної роботи з відбитками пальців автора. У Європі вироби навіть з невеликими дефектами вважаються бракованими. На цінність сервізу впливають оздоблення – матове золото, рельєфи із золотом – і, звичайно, фірма-виробник.

Часто буває непросто оригінальний купити італійський посуд. Визначити неозброєним оком марку порцелянової чашки чи чайного набору, зазвичай, можуть лише фахівці. Але ми впевнені, що завдяки нашим порадам ви зможете визначити якість!

На lirodesign.com.ua ви завжди знайдете якісну порцеляну від італійського виробника, яка ефектно прикрасить ваш будинок та подарує затишну атмосферу!