Піали

Сортування
Фільтри

Піала – це невелика чашка без ручок, яка використовується для сервірування їжі або напоїв. Посуд такого типу з'явився в другій половині першого тисячоліття до нашої ери. Перші піали були зроблені з глини, а потім з порцеляни та інших матеріалів. Піала керамічна стала популярною в Китаї, Японії та інших країнах Азії, де вона використовувалася для пиття чаю та інших напоїв. У нас в Україні теж багато прихильників цього посуду, придбати який можна в LIRO DESIGN.

керамічні піали купити

Чому варто керамічні піали купити? Зручна та красива піала для чаю та не тільки в «Ліро»

Магазин посуду Ліро Дизайн – місце, де ви можете знайти класичні, легкі піали з оригінальними візерунками різних кольорів, які чудового підходять для святкового столу або можуть стати чудовим подарунком для рідних. У вас є можливість замовити їх поштучно або у наборі, адже це речі, які обов'язково повинні бути в кожному домі. В каталозі представлені лише високоякісні вироби, що виготовлені з порцеляни та кераміки. Такий посуд міцний і довговічний. Піали для чайної церемонії дозволяють напоям повільніше остигати. Цим посудом хочеться милуватися, пити чай без поспіху, відчуваючи тепло через його стінки.

Крім того, піали можна використовувати для подачі різних десертів, таких як морозиво, желе, муси, пудинги тощо. Такі тарілки для морозива додають елегантності столу, а також максимально зручні у використанні. Також можна купити супові піали, які добре зберігають тепло страви та дозволяють насолоджуватися її ароматом. Тарілка глибока підійде й для сервірування салатів, особливо невеликих порцій. Цей посуд створює гармонійну композицію на столі.

Чому піали купити в онлайн-магазині LIRO DESIGN – вигідне рішення?

Переваги покупки в нашому магазині товарів для дому Liro:

купити набір чашок
готововеликий асортимент, що постійно розширюється;
готововисока якість: ми працюємо лише з перевіреними брендами;
готовоможливість доставки посуду по Україні «Новою Поштою»;
готовоконсультації дипломованих художників та дизайнерів;
готовоможливість купити глибокі тарілки чи іншу продукцію офлайн за адресою Володимира Великого, 13 в місті Івано-Франківськ.

Купуйте товари в «Ліро», щоб створити затишок і комфорт у своєму домі, адже щастя в деталях!