Підсвічники

Сортування
Фільтри

Підсвічники для свічок — універсальні та досить практичні предмети інтер'єру. Основна їх функція — підтримувати свічку у вертикальному положенні та захищати від падіння воску на поверхню. Вони можуть мати різні оздоблення, включаючи гравіювання, різьблення, кольорове фарбування та інші декоративні елементи. Підсвічники можуть бути різноманітних форм, розмірів та дизайну, що дозволяє підібрати їх до будь-якого стилю інтер'єру.

 свічник купити для вашого дому

З якого матеріалу можна свічник купити для вашого дому?

Свічники можуть бути виготовлені з різних матеріалів, тож розглянемо кілька найпопулярніших варіантів:

Металеві (сріблясті) мають сучасний та стильний дизайн. Вони можуть мати різноманітні форми та оздоблення.
Скляні підсвічники нададуть прозорості та легкості інтер'єру. Вони можуть бути виготовлені з прозорого скла або матового скла з різними візерунками та орнаментами.
Керамічні — додадуть тепла та затишку інтер’єру. Це елегантні елементи декору, які притягують погляд своєю чарівністю та ніжністю. Керамічний підсвічник піддається корозії, не змінює форму та не втрачає свій колір.

Різноманітні форми, стилі та колірні рішення відкривають перед вами необмежені можливості в декоруванні будь-якого приміщення. Магазин «Ліро Дизайн» — місце, де ви знайдете все необхідне для створення незабутньої атмосфери!

Кілька причин підсвічники купити в магазині Liro Design

декор для кухні ліро

Елегантні та витончені свічники, що представлені в нашому онлайн-магазині декору для дому Liro не залишать вас байдужими. В каталозі можна знайти зелені, бордові та срібні підсвічники, що виконують як декоративну, так і практичну функції. Це може бути підсвічник на 3 свічки чи на 1. Ви зможете прикрасити ними будь-який простір, додаючи в нього атмосферу затишку. Якщо купити підсвічник в інтернет-магазині «Ліро Дизайн» ви отримаєте:

готоворіч з ідеальним співвідношенням високої якості та доступної ціни;
готоводесятивідсоткову знижку на перше замовлення при реєстрації на сайті;
готовоможливість купити канделябр зі швидкою доставкою «Новою Поштою»;
готовоможливість обміну або повернення відповідно до чинного законодавства.

Не зволікайте, купуйте підсвічник в магазині декору інтер'єру Liro Design, щоб насолоджуватися його красою довгі роки.